3 хвилини тому! Пекло на вулицях Херсону - Генерали РФ подуріли: таємний наказ. Переможемо! | Корупція Інфо

3 хвилини тому! Пекло на вулицях Херсону – Генерали РФ подуріли: таємний наказ. Переможемо!

Російські окупанти готуються централізовано відійти з правобережжя Херсонської області та уникнути повного розгрому своїх підрозділів. Судячи з усього, вище військове командування прийняло рішення не допустити повторення ситуації, яка сталася на Харківщині – коли їм довелося панічно тікати з великими втратами бронетехніки.

У той же час, За словами очільника ГУР Буданова, Сергій Суровікін, який командує Південним угрупованням російських військ у війні проти України, може, й готує підґрунтя для згладжування реакції російського суспільства на випадок здачі чи втрати Херсону, але поки не можна сказати, що “прямо зараз вони з Херсона тікають”.

За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, генерали хочуть, аби відступ з Херсону прикривали мобілізовані, бо з їх втратами ніхто не рахується. Першочерговим завданням є врятувати якомога більше техніки для командування окупантів.

Також штабні офіцери хочуть уникнути потрапляння великої кількості бійців у полон, аби не завдати сильної шкоди моральному духу зведеному загарбницькому війську (ніби окупанти і так не деморалізовані).

Першочерговими діями з евакуації окупантів є не переправлення техніки та особового складу з одного берега Дніпра на інший, а вивезення майна керівництва ФСБ та військових офіцерів.

Загарбники пакують награбоване та навіть великогабаритне майно, викрадені у людей автівки, вантажать все у “КамАЗи” та “Урали”, після чого відправляють їх у тимчасово окупований Крим.

Супровід колон із награбованим є достатньо небезпечним завданням, адже дорогою по Херсонщині трапляються нальоти різноманітних російських угруповань. Бо збагатитися хочуть всі без виключення росіяни, а також представники терористичних формувань так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Окрім нападів на колони з викраденим офіцерами майном, російські загарбники займаються й банальним дерибаном товарів військового призначення. Так, один із водіїв окупаційної армії під час руху з правого на лівий беріг Дніпра привласнив собі чотири безпілотника та кілька приладів нічного бачення. Крім того, йому вдалося злити з техніки дві тонни палива, які він потім продав місцевим мешканцям.

Про таку підривну діяльність російського солдата стало відомо його керівництву. Його затримали та вивезли у невідомому напрямку представники так званої комендатури. Після цього окупанта ніхто не бачив.

Хоча окупанти й почали складну логістичну операцію зі втечі з правобережжя Херсонщини, на кількості втрат серед їх війська це поки що ніяк не позначилося. Передові підрозділи продовжують гинути на фронті. Аби вони зберігали хоча б умовну боєздатність, на передову постійно підкидають нові партії мобілізованих.

Поранених “чмобіків” зазвичай з позицій не евакуйовують, чого не можна сказати про контрактників. “Трьохсотих” російських військовослужбовців зазвичай везуть до лікарень Нової Каховки, адже у Херсоні місць для надання допомоги пораненим вже немає.

Нещодавно у місто на лівому березі привезли кілька КамАЗів із важкими пацієнтами. У кожну вантажівку буквально закидували до 50 осіб. Деякі з них помирають ще в автівках, інші – загинули від поранень ще до того, як опинилися у лікарнях. З поля бою до медичних закладів зі 143 окупантів дісталися живими лише 12 росіян.

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що ЗСУ звільнять правобережжя Херсонської області та окупований Херсон. Однак на українські війська очікують труднощі, оскільки війська РФ налагодили логістику і активно забезпечують своє угруповання на даному напрямку. Згідно з прогнозом Жданова, Херсон може бути звільнено протягом місяця.

У Генеральному штабі ЗСУ розповіли, що захоплений військами Росії Херсон залишила значна частина населення. Окупанти переодягаються в цивільний одяг і селяться в залишених будинках. Російські загарбники готуються до вуличних боїв.
Статті по темі