Родина Арінки Тимошенко забили на сполох, коли вперше, ще рік тому, помітили у дитини незначну косоокість.  

«МРТ показало ураження стовбура головного мозку. Протягом року лікарі не могли визначитись с діагнозом. Місцезнаходження утворення не давало можливості зробити біопсію. Ми всією родиною живемо у Херсоні, тож доводилося кожні 2-3 місяці їздити до Київа, де малечі робили МРТ, зробили навіть спинно-мозкову функцію, щоб виключити енцефаліт. Тривалий час утворення не змінювалось у розмірах, тому Аріша просто знаходилась під наглядом. Нам казали, що це може бути будь-що. Але огляд у грудні показав збільшення у розмірах й їй поставили діагноз гліома стовбура головного мозку 2 стадії», – розповідає мама дитини.

Лікарі констатують, що в межах України її неможливо видалити, але кажуть, що можна зупинити тривалим і дорогим лікуванням і тим самим подарувати дівчинці звичне життя.

«Ми вже пройшли 10 процедур хімії поспіль, попереду до травня місяця розписаний курс – раз в три тижні. У травні контроль хіміотерапії і рекомендації щодо подальшого лікування (хімія або променева). Ми дуже хочемо відвести дитину на додаткове обстеження закордон і намагаємося зібрати на це кошти. Ми дуже вдячні за будь-яку допомогу», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 5363 5426 0297 9206 Кольцова Ольга