Від роботі в Офісі Президента відсторонили хабарницю Світлану Кондзелю, яку затримало НАБУ, з посади директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації. Про це повідомляють “Українські Новини” з посиланням на джерело в Офісі.

“Її відсторонили”, – сказало джерело.

Кондзелю відсторонили в зв’язку з тим, що вона підозрюється в шахрайському заволодінні 150 тис. доларів, і розслідуванням НАБУ. Поки рішення про її звільнення не приймалося.

Світлану Кондзелю підозрюють в корупції та хабарництві. У САП повідомили, що під час негласних слідчих дій було задокументовано факт вимагання. З фізичної особи вимагали 300 тис. доларів за призначення на посаду заступника голови правління НАК “Нафтогаз України”.

Крім Кондзелі, відразу після отримання першої частини хабара 150 тис. доларів, була затримана екс-заступник Мінкульту, яка була на посаді в 2011 році. А також “інші учасники угрупування”.

За даними ЗМІ, Кондзеля раніше заявляла, що вирішує будь-які проблеми завдяки своїм зв’язкам в Офісі президента.

Світлані Кондзель 45 років. Народилася у Львові. За освітою вона юрист. Працювала юрисконсультом ТОВ “Біт – Сервіс” у Львові, очолювала відділ Держуправління охорони навколишнього середовища у Львівській області. Була в Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку.

Кондзеля працювала в різних відділах при президенті з 2009 року (була консультантом секретаріату Служби з представництва інтересів президента в судах України, помічником в службі політичного і ситуативного аналізу, консультантом відділу взаємодії з органами виконавчої влади. У департаменті забезпечення доступу до публічної інформації вона з 2014 року .

Чоловік Світлани Кондзелі Валентин Машуков володіє ТОВ “Лючі”, яке займається оптовим продажем меблів, килимів та освітлювальних приладів.

Сторінка Світлани Кондзелі в Facebook, незважаючи на те, що вона в Адміністрації президента вже 10 років, зовсім не схожа на сторінку чиновниці. Вона наповнена Селфі, фотографіями природи, результатами тестів в дусі “Яка робота підходить вашому обличчю”.

З’ясувалося, що робота королеви.