Президент України Петро Порошенко анонсував прийняття змін до Конституції. Про це він заявив в суботу, 13 жовтня, в Херсоні, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Кілька тижнів тому українська Верховна Рада підтримала пропозиції Президента щодо змін до Конституції щодо закріплення в Конституції європейського, євроатлантичного вибору українського народу. 321 голос «за» – більше конституційної більшості – є твердою заставою, що найближчим часом ці зміни в Конституцію будуть прийняті», – сказав він, виступаючи на церемонії посвячення в курсанти Херсонської державної морської академії поповнення 2018 року.

Він також додав, що ключ до європейського вибору – це не тільки реформування економіки, правової та політичної систем.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«Ключ до цього є і освітня реформа, така, по якій ми увійдемо на рівних в європейський інтелектуальний простір», – підкреслив Порошенко.

Варто нагадати, що президент Петро Порошенко звільнив міністра оборони України Степана Полторака з військової служби. Полторак залишається міністром оборони України, але подав рапорт про звільнення з військової служби, оскільки з 1 січня 2019 року Міноборони має очолювати цивільна особа. Порошенко цей рапорт задовольнив.