Контррозвідка СБУ блокувала міжнародний канал постачання Росією озброєнь до країн, проти яких діють санкції ООН.
В Україні виявили ракети з Росії, що призначалися країнам під санкціями ООН

На території України було виявлено місця незаконного зберігання 36 ракет 5В27Д до ЗРК С-125 Печора, що належать ВАТ Рособоронекспорт, повідомляє СБУ.

Крім того, в одному з морських портів правоохоронці знайшли гранатомети РПГ-7, РПГ-18 та РПГ-22, протитанкові міни ТМ-62М, протипіхотні МОН-100, тротилові шашки загальною вагою понад 200 кілограмів, упаковки порохового заряду, коробки з електродетонаторами, які також належать російському оборонпрому.

За наявною інформацією, Росія використовувала українські морпорти в якості транзитної бази для поставок озброєння до третіх країн.

При цьому зазначається, що після початку російської агресії цей арсенал міг бути використаний спецслужбами РФ для створення так званих "закладок", які у подальшому використовувалися б у цілях дестабілізації ситуації у країні диверсійними групами.

Окрім того, в окупованому Донецьку, місцева окупаційна влада зганьбилися, переплутавши озброєння російського виробництва з українським.

Підконтрольні бойовикам ЗМІ показали в мережі фото з виставки про "агресію ЗСУ", яку влаштували в Донецькому краєзнавчому музеї. Користувачі відразу помітили прокол.

Зокрема, організатори виставили на огляд частина ракети ЗРК "Тор" (російське озброєння).

"Ця виставка присвячена жорстокості та агресії України проти жителів Донбасу. П'ять років ми перебуваємо в стані війни, руйнуються будівлі, музеї, заводи, будинки, йдуть з життя люди. На жаль, наша багатостраждальна донецька земля терпить українську агресію. Ця виставка присвячена тим жахливим діям, які відбуваються проти нас ", – стверджує так званий" міністр культури "" ДНР "Михайло Жовтяк.

Насправді ж, на ній представлені російські експонати. Користувачі мереж як з України так і з Росії, почали тролити та насміхатись із псевдомінісра, і зазначають, що до пропаганди потрібно готуватись краще, хоча їм і так вже ніхто не вірить і тримає за дурнів.

Варто зазначити, що Україна зацікавлена розпочати масштабну закупівлю високотехнологічного оборонного обладнання зі Сполучених Штатів Америки, у тому числі додаткових комплексів летальної зброї, таких як ракети Javelin.