prospekt_svobodu

Цього тижня у різніх Частинами Львова продовжуються ремонтні роботи. Корупція.Інфо з посиланням на tvoemisto.tv.  Нагадуємо вам ПЕРЕЛІК вулиць та проспектів, Які тимчасово є непроїзнімі.

1. Ще 8 серпня стартувалі роботи з реконструкції проспекту Свободи – на ділянці від вулиці Академіка Гнатюка до вулиці Вороного. Непроїзнім для транспорту ВІН буде орієнтовно до 1 жовтня. Через ремонтні роботи перехрестя пр. Свободи – вул. Гнатюка від 15 серпня до 20:00 рік. 10 вересня перекрили для руху.

2. Кож 8 серпня перекрили ще одну часть вулиці Лисенка на ділянці від вулиці Короленка до вулиці Миклухо-Маклая. Роботи тріватімуть до 1 жовтня. ВУЛИЦЯ Замостян мозаїчнім каменем та відремонтують тротуари. Окрім того, відремонтують мережі зовнішнього освітлення.

3. На ремонт закрили вулицю Богомольця. Замість старого асфальту, вулицю Замостян бруківкою. Окрім того, на вулиці знімають верхній куля старого асфальту, натомість вулиця буде вимощена бруківкою, облаштують Нові тротуари. Роботи завершувати орієнтовно до 20 вересня.

4. Від 3 серпня и до кінця року для виконан ремонтних робіт закрили вулицю Свенціцького на ділянці від вулиці Мушака до вулиці Франка.

Цього тижня у різних частинах Львова продовжуються ремонтні роботи. Нагадуємо вам перелік вулиць та проспектів, які тимчасово є непроїзними. – See more at: http://tvoemisto.tv/news/4_vulytsi_lvova_yaki_tsogo_tyzhnya_neproizni_72548.html#sthash.RpfM4pIU.dpuf