Ляшко вчора повернувся з Німеччини, якщо радикал буде продовжувати в тому ж дусі, то його відпустка перевищить норму більш ніж у два рази, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хитрож*пими м*даками я хочу назвати прид*рків, які…”: Українець підняв всю Мережу своїми словами про “євробляхи

Вчора Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії" повернувся з чергового відпочинку за кордоном. Він прилетів рейсом Мюнхен-Київ.

Нагадаємо, що народний депутат їздив до свого друга-студента Даніеля. Хлопець проживає в передмісті Мюнхена, де знаходиться будинок його батьків.

Під час подорожі Ляшко традиційно зробив фото з коровами і вибухнув постом у себе на сторінці в соціальній мережі з приводу сільського господарства Німеччини.

А тим часом, підрахували, скільки за вісім місяців Ляшко відпочивав за кордону. Виявилося, що 42 дня.

Таким чином, якщо він буде продовжувати в тому ж дусі і за наступних 4 місяці як мінімум буде відсутній в Україні 14 днів, то його відпустка перевищить в два рази норму відпочинку середньостатистичного українця (як правило – 24 дня)."Cтрана", склала графік подорожей Ляшко і згадали, де він побував з січня по серпень цього року.

Початок року Олег Ляшко зі своїм кумом і соратником Юрієм Сухіним провів в Таїланді. Тоді тільки квитки обійшлися кожному з мандрівників в 108 тис. 404 грн. (Летіли вони бізнес-класом). Тобто в сумі більше 200 000 гривень. Відзначимо, що на початку січня ціна в готелях високого класу на острові Пукет стартує від $ 300 за номер на добу, але частіше за все $ 700-1500.

З огляду на, що в Таїланді Ляшко і його товариш пробули 10 днів, то загальна сума проживання і перельоту в будь-якому випадку перевищила 175 тис. Грн на людину (потрібне обов'язкове декларування). Але в системі е-декларацій ніяких відомостей від Ляшка за цими витрат так не з'явилося.

НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) намагалося навіть розслідувати джерела збагачення головного радикала, він сходив на кілька допитів детективів, але до суду справа так і не дійшла.

По поверненню Ляшко розповів, що "Таїланд – це рай на землі". На питання відзвітує чи нардеп за витрачені гроші, він відповів швидко і сухо: "Обов'язково, відповідно до Закону".

Однак інформація про це відпочинок на сайті електронних декларацій так і не з'явилася.