42% респондентів заявили про підтримку проведення дострокових виборів до Верховної Ради, при цьому проголосувати на дострокових виборах готові 64% опитаних.

Про це йдеться в опитуванні, проведеному Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту, повідомляє Корупція.Інфо

В ході опитування, 18% опитаних заявили про однозначну підтримку ідеї проведення дострокових парламентських виборів в Україні, 24% – скоріше підтримують. При цьому 18% опитаних вибрали варіант "важко відповісти".

Якби позачергові вибори відбувалися найближчої неділі, в них точно взяли би участь 31% опитаних, "скоріше так" – 33%, не голосували б 28%, не визначилися – 8%.

У порівнянні з червнем 2016 року, підтримка ідеї дострокових виборів зросла на 4 відсоткових пункти. Проголосувати в червні були готові 56% опитаних, не готові – 32%, не визначилися – 11%.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму та Донбасу) з 28 вересня по 7 жовтня 2016 року. Метод опитування – особисте інтерв'ю у респондента на дому. Всього було опитано 2 тис. 400 жителів України у віці від 18 років. Допустима похибка не перевищує 2%.