Температура повітря в різних точках світу влітку 2018 року б'є всі рекорди. На цьому тижні в Україні також буде пекельна спека.

Так, аномалію переживає Естонія. Подекуди температура досягала позначки в +34, для північної країни це велика рідкість. За останній місяць естонці з'їли сімсот тонн морозива.

А в Німеччині місцеві і туристи випили майже все пиво. Пивоварні скаржаться на брак пляшок для хмільного. Спека тримається більше тижня. За цей час, у Дрездені рівень води в Ельбі впав на півметра.

У Білорусі через спеку готові ввести сієсту. Таку ідею оголосив президент Олександр Лукашенко під час візиту в колгоспи.

Не відступає спека і в Японії. Там вже близько місяця температура тримається вище 30. А минулого тижня перевищила позначку в +40. За останній місяць багато людей стали жертвами надмірного тепла.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Температурні рекорди і в Південній Кореї. У Сеулі майже +37, вперше з 1907-го. Люди купаються у фонтанах, а пожежні поливають вулиці зі шлангів.

Задуха заполонила і Піренейський півострів. В Іспанії та Португалії від 35 до 40 градусів.

Як повідомлялося раніше, температура повітря в найближчі дні в Україні складе до +32 градусів, а на півдні Європи спека досягне +47 градусів.