Поява на світ малюка Меган Маркл і Принца Гаррі затрималася вже на тиждень. Медики запевняють, шанс на те, що герцогиня народить самостійно, залишається невеликим.

Акушер Клайв Спенс-Джонс повідомив, що проблема була очікуваною. Фахівець каже, що пологи у жінок старше 35 років часто бувають ускладнені. 37-річну Меган називають «породілею у віці».

Лікарі запропонували дружині принца Гаррі застосувати спеціальні медпрепарати, щоб прискорити появу дитини на світ. Для цього герцогині порадили переїхати з замку у Віндзорі в клініку.

«Якщо пологи не почнуться протягом наступних 48 годин, ймовірно, що вона народить в лікарні фрімлєї Парк в Сурреї», – пише Daily Mail.

 

Медики відзначили, що стимуляцію зазвичай починають через кілька днів після настання приблизної дати пологів. Лікарі наголосили, що безпека майбутнього члена королівської сім'ї є першочерговим завданням.

Нагадаємо, після приїзду з США матері, 63-річної Дорії Регланд, дружина принца Гаррі захотіла придбати будинок в Каліфорнії. «Вона герцогиня в Великобританії, але може бути королевою в Лос-Анджелесі», – пояснив приятель Меган.