У США вважають, що російські військові нападуть на Україну впродовж наступних 48 годин. Джо Байден нібито вже попередив Володимира Зеленського про це.

“Президента України попередили, що Росія, швидше за все, розпочне вторгнення протягом 48 годин на основі даних американської розвідки”, – мовиться у повідомленні.

Повідомляється, що інформацію американські чиновники отримали від розвідки.

Таку інформацію опублікувало видання Newsweek 23 лютого, посилаючись на власне джерело в розвідці США.

Newsweek, посилаючись на розвідку, також говорить про прибуття російських військ, яких Москва називає миротворцями на територію ОРДЛО ще 21 лютого.

Також, за словами американського чиновника, вторгнення відбудеться не лише з боку тимчасово окупованих територій: планують великий наступ на Київ.

За інформацією Newsweek, другий американський чиновник повідомив виданню, що повномасштабний наступ розпочнеться після атаки хакера. До речі, потужну DDoS-атаку на державні сайти зафіксували сьогодні, 23 лютого. Проте, обидва чиновники нібито стверджують, що “плани Росії можуть змінюватись залежно від щоденних подій”.

Видання зазначило, що у президента Володимира Зеленського журналістам підтвердили інформацію про попередження Байдена. Однак наголосили, що воно вже третє за місяць.

У той же час, міністр оборони США Ллойд Остін заявляє:

“Ми стежитимемо за так званими операціями під псевдо-прапорами, коли Росія інсценує драматичну подію, щоб виправдати напад, і ми продовжимо вивчати способи підвищення нашої готовності, як це зробили США та інші країни, розгорнувши додаткові війська на східному фланзі НАТО. Ми будемо уважно стежити за тим, що росіяни говорять і що роблять – як їхні слова співвідносяться з їхніми діями?

Нагадаємо, сьогодні вранці Росія порушила повітряний простір України через вторгнення розвідувального літака.

Про це повідомило американське видання Newsweek із посиланням на представника американської розвідки.

Журналісти опублікували матеріал з посиланням на кілька джерел у розвідувальному співтоваристві США, які передбачають початок російського вторгнення протягом найближчих 48 годин.

При цьому з ранку, передуючи можливій операції Кремля, російський літак перетнув повітряний простір України.

“Повідомлення авіаспостерігачів вказують на те, що сьогодні вранці Росія порушила повітряний простір України, здійснивши нетривалий політ над Україною, можливо, розвідувальним літаком”, – додав представник США.