Журналіст Дмитро Гордон прогнозує гучні відставки високопоставлених осіб в Україні в найближчі місяці. Гучні відставки, які в липні почав президент України Володимир Зеленський у вищих ешелонах влади, триватимуть ще кілька місяців. Таку заяву зробив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Коли люди не на своєму місці, миритися з цим не слід, тому що це шкода державі і збиток рейтингу президента. Рішучість, з якою Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) Змінює людей, які не справляються зі своїми обов’язками, мене радує. Мені це подобається “, – заявив Гордон.

Він запевнив, що своїх посад незабаром втратить ряд високопоставлених осіб в Україні.

“Упевнений і знаю, що буде багато відставок, причому найближчим часом. Ми це побачимо в серпні і вересні. Ми ще в липні побачимо відставки ряду губернаторів, у вересні нас чекають відставки ряду міністрів”, – повідомив журналіст.

Він прокоментував звільнення глави СЗР України Валерія Кондратюка, а також кількох заступників голови СБУ. На думку Гордона, це була реакція на провал з викраденням екс-судді Чауса в Молдові.

“Були зроблені висновки з провалу, який спіткав наші спецслужби у справі Чауса … Полетіли голови, вірніше, погони … І в одній службі, і в інший … Президент не мириться з тим, що люди не справляються з обов’язками”, – констатував журналіст.

Відзначимо, що наближений до Офісу президента телеграм-канал “Картковий Офіс” повідомляє про те, що «Топові телеграм-канали» недооцінюють всій важливості регіональної політики в майбутніх президентських і парламентських виборах.

Перестановки і посадки корупціонерів на місцях почнуться з вересня.

Масштаб майбутніх зачисток мало хто собі уявляє, так само як і мало хто розуміє, що саме вони підуть “під ніж” в першу чергу”, – резюмували в телеграм-каналі.

У свою чергу Радник глави ОП Михайло Подоляк прокоментував рішення президента змінити головнокомандувача ЗСУ. Він заявив, що це обов’язкові перетворення в системі загалом.

Він сказав, що це рішення стало продовженням ротацій у Міноборони та СБУ. Про це Подоляк заявив у коментарі журналістам.

Михайло Подоляк сказав, що рішення президента замінити головнокомандувача ЗСУ не варто розглядати як щось окреме, адже це продовження ротацій у Міноборони та СБУ.

Він доповнив думку: “це, швидше, обов’язкові перетворення в системі загалом, які мають вже найближчим часом привести до окреслених президентом результатів”.

“Якщо оновлених результатів не буде досягнуто, можливі й інші рішення”, – зазначив Подоляк.

На запитання, чи планують відставку міністра оборони Андрія Тарана, радник глави Офісу Президента сказав, що “наразі ні”.

Водночас, Співрозмовник видання у керівництві фракції “Слуга народу” підтвердив, що Андрій Таран може позбутися посади міністра оборони.

“Це питання обговорюється. Щодо Тарана може бути рішення після візиту президента до США”, – заявило джерело у партії.

До речі, візит Володимира Зеленського у США має відбутись 30 серпня. Відвідати Вашингтон українського президента запросив Джо Байден.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.