Під час зустрічі Резнікова з генералом Вейном Ейром відбулась телефонна розмова міністра оборони України з міністром національної оборони Канади Анітою Ананд.

Сьогодні міністр оборони України Олексій Резніков провів робочу зустріч з начальником Штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Вейном Ейром, який відвідав Україну з офіційним візитом в рамках інтеграції між збройними силами обох країн. 

Під час зустрічі також відбулася телефонна розмова Олексія Резнікова з міністром національної оборони Канади Анітою Ананд. Представники обох країн розглянули пріоритетні запитання для двостороннього оборонного співробітництва у контексті розвитку поточного безпекового становища.

Канадські партнери наголосили на незмінності політичної позиції країни щодо підтримки територіальної цілісності та самостійності України.

Нагадаємо, що іноземні ЗМІ інформували про стягування російських військових до кордону з Україною ще наприкінці жовтня.

Минулого тижня аналітики Conflict Intelligence Team повідомили про рекордне скупчення російських військ на українському кордоні. Зазначається, що чисельність військ і техніки може зрости у декілька разів вже найближчим часом.

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов припускає, що напад може містити як авіаудари, так і артилерійські та бронетанкові атаки, за якими підуть повітряно-десантні напади на сході України, десантні атаки в Одесі й Маріуполі та вторгнення через Білорусь. Напад прогнозують на кінець січня або початок лютого 2022 року.

Також Буданов зазначив, що є велика ймовірність того, що таким атакам передуватиме серія психологічних операцій, які в цей момент вже проводяться. Такий крок зі сторони країни-агресора необхідний для повної  дестабілізації України та підриву її здатності захищатися.

Раніше новий міністр оборони України заявив The Washington Post, що поки напевне невідомо, чи прийняв Володимир Путін кінцеве рішення щодо наступу.