Щойно, 19 жовтня, Олександра Корнієнка обрали першим віцеспікером парламенту. Як відомо, 19 жовтня Руслана Стефанчука, який обіймав цю посаду раніше, призначили головою Верховної Ради.

Призначення Корнієнка підтримали 256 народних депутатів, проти – 4.

Перед голосуванням та обговоренням Корнієнко окреслив свої пріоритети на посаді першого віцеспікера парламенту. Також з трибуни виступала  – кандидатка від “Європейської Солідарності” Софія Федина, що була конкуренткою Корнієнка.

Народ очікує від нас якісних законів, постанов. від позиції керівництва Верховної Ради, зокрема, першого віцеспікера напряму залежить якість цих документів, – повідомив Корнієнко.

Нардеп зазначив, що потребує покращення комунікація з представниками виконавчої влади, а саме міністерствами та органами місцевого самоврядування.

Політик розповів про необхідність перетворення парламенту на новий сучасний інститут з довірою у суспільстві. Також Корнієнко наголосив на потребі диджиталізації Верховної Ради та вдосконалення парламентських ЗМІ.

Наприкінці минулого пленарного тижня парламент призначив нового спікера Ради. Цю посаду зайняв колишній перший віцеспікер Руслан Стефанчук.