Націоналісти, як ми вже повідомляли, розгромили в центрі Києва інсталяцію, яка показувала радянський етап історії України. В ОП запевнили, що не давали згоду на установку експозиції на алеї ДПС.

Інсталяція по вулиці Інститутській в столиці, зруйнована націоналістами, зобов’язана була показати різні періоди української історії, запевнив прес-секретар глави Сергій Нікіфоров телеканалу “Україна 24”.

За його словами, це були декорації до Дня Незалежності, які після свята прибрали б. Спікер президента вказав, що така експозиція зобов’язана була показати різні віхи історії нашої країни. Він також запевнив, що самою композицією займається спеціальний оргкомітет.

До того ж, цей скандал прокоментували в Національному музеї Революції Переваги. Там нагадали, що алею Героїв Небесної Сотні передали Музею для благоустрою. Тому заклад не може заважати руху людей, проведенню мирних акцій.

У той же час в музеї уточнили, що неприпустимо вносити корективи в народний пам’ятник, а всі дії повинні бути заздалегідь узгоджені з Генпрокураторою. Там зазначили, що ніщо не повинно ображати пам’ять ДПС.

Крім того, Макс Бужанський в своєму телеграм-каналі написав:

«Коли Кличко захотів прибрати старі автомати з газованої водою, частина виставки побут українців різних епох, він примчав особисто, і наказав їх демонтувати, з розповідями про те, що “95 кварталу тут не буде”.

Нагадаю, що київська мерія санкціонувала у центрі столиці 27 квітня марш фанатів нацистської дивізії “Галичина”, і ні найменшої спроби його скасувати, дозволивший цей марш, Кличко не зробив.

Іншими словами, мер Києва за есесівців, але проти автоматів з газованою водою».