ЗСУ завдали удару по базі окупантів у  центрі Херсону.

Нині там пожежа і все димиться. Військові оточили центр міста та перевіряють усіх людей. Пропагандистам теж щось не подобається і вони нарікають на ППО.

Російські  пропагандисти підтверджують факт  “прильотів” з їхньої військової бази у центрі  тимчасово окупованого міста.

Додамо, що  у місцевих пабликах свідки пишуть, що було дві хвилі прильотів на територію військової частини на Пестеля. Два прильоти було о 5 ранку. Після цього прилетіло ще о 10-ій.  Навколо Пестеля виставлено вартових, перевіряють документи. З українського боку офіційних підтверджень наразі немає.

Нагадаймо, Українські захисники тісно співпрацюють з херсонськими партизанами, які координують та наводять на знищення складів в області.

Як результат – росіяни змушені розміщувати склади ще далі, ближче до Криму, термін поставки затягується, і все це дає перевагу ЗСУ.

Як повідомляється, російські війська провели безуспішні наступальні операції на північному заході Херсонської області та продовжують вести артилерійський вогонь у всьому південному напрямку, щоб відбити контрнаступ українських військ.