Глава Офісу президента Андрій Єрмак закликає США визнати Росію державою-спонсором тероризму після чергового удару російських військових по Торецьку на Донеччині. 

 
Про це Єрмак повідомив у Telegram. 
 
Сьогодні, 4 серпня, російські окупанти вдарили по населеному пункту з артилерії. Окупанти вдарили в зупинку громадського транспорту, де на той момент було скупчення людей. 

В результаті обстрілу загинули щонайменше 8 осіб, ще 4 були поранені. Відомо про те, що серед постраждалих було троє дітей. 
 

Обстріл Торецька Донецької області, де загинули люди і постраждали діти, є черговим терактом, який здійснила Росія.  
 
“Торецьк. Черговий теракт країни-терориста Росії. Обстріл мирного району, є загиблі і поранені люди. Скільки ще має бути жертвам, щоб світ визнав Росію країною-спонсором тероризму?”- написав Єрмак. 

Зазначимо, що через два місяці від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон розглядає можливість визнання Росії державою-спонсором тероризму. 

Наразі в списку санкцій, які Сполучені Штати накладають на державу, визнаючи її спонсором тероризму, — заборона на постачання зброї (експорт і продаж), контроль за експортом товарів подвійного призначення, заборони на економічну допомогу, фінансові й інші обмеження. 
 
Українська влада і народ сподіваються, що незабаром Росія отримає цей статус на теренах США.