Головні новини Львова
Подобається

67 бійців батальйону «Львів» відправилися в зону АТО

20/11/2014     Автор: Яна Романська
67 бійців батальйону «Львів» відправилися в зону АТО

19 листопада бійці батальйону міліції особливого призначення «Львів» черговий раз виїхали на службу в зону збройного протистояння на Донбасі.

За інформацією прес-служби обласної міліції, в зоні АТО бійці замінять своїх колег, які протягом 45 днів охороняють громадський порядок, об'єкти життєдіяльності населених пунктів та утримують позиції на блокпостах.

«Бойовий дух у бійців високий. Вони відпочивали тридцять днів, деякі з них навіть підходили до мене й казали, що змучилися відпочивати. Настрій і в бійців, і в їхніх рідних бойовий»,– зазначив начальник головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія, який проводжав правоохоронців на війну.

Також бійців благословив та провів спільну молитву настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього, отець Володимир.

«Мені розповідають знайомі священики з Луганської та Донецької областей, що місцеві мешканці, вирішуючи якісь свої проблеми, шукають львівських міліціонерів. Це для вас найвища оцінка – і мусите бути її гідні»,– наголосив він.

Нагадаємо, батальйон міліції особливого призначення «Львів» утворили із добровольців з перших днів проведення АТО на сході країни. З цього часу бійці постійно несуть службу в небезпечних районах Донбасу. За час АТО із батальйону загинув один боєць — молодший сержант міліції Василь Попович.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів