У Маріуполі постійно помічають рух російської техніки та “мобіків”

Після вибухів на Кримському мосту росіяни почали активніше перевозити техніку через Маріуполь. Крім того, в місті облаштували полігони і тренувальні бази для мобілізованих.

Про це 24 каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Раніше повідомлялось про те, як росіяни ховатимуться від ЗСУ.

У Маріуполі постійний рух російської техніки
Андрющенко зазначив, що після вибухів на Кримському мосту динаміка руху російської техніки через Маріуполь не спадає. Є приємні переміщення, зокрема, як на ремонт везуть бронетехніку, танки і БМП, очевидно після того, як над ними попрацювали ЗСУ. Дуже великий рух техніки й живої сили. Зокрема, мобілізовані ночують у Маріуполі й поблизу міста.

Під Маріуполем, крім того, облаштований полігон, де їх тренують щодня. Тобто, їх дійсно побільшало. Техніка постійно рухається в різні напрямки. У напрямок Запоріжжя, у напрямок Донецька. Періодично навіть установлюють блокпости по всьому напряму її руху. Особливо коли везуть велику кількість БК у тентованих “КАМАЗах”, або велику кількість людей,
– зауважив радник міського голови Маріуполя.

Він додав, що це роблять для того, аби люди не заважали, або чогось не сталося. Так само зберігаються польоти літаків, гвинтокрилів з боку Єйська. Маріуполь нині став великою логістичною точкою, той самий ланцюжок, що зв’язує російські війська по різних регіонах.