Радник ОПУ нагадав, що українські військові нещодавно здобули “дуже цінну здобич”.

Збройні сили України під Херсоном мають перевагу в артилерії над окупантами і завдають ударів по ворожому угрупованню, щоб воно “посипалося”.

Про це розповів позаштатний радник Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв’ю російському правозахиснику Марку Фейгіну.

Коментуючи ситуацію на Херсонському напрямку, Арестович зазначив:

“Збройні сили України реалізують вогневу перевагу над противником на Херсонському плацдармі. Ми їх там мочимо авіацією, далекобійною артилерією, “Хаймарсами”, як і раніше, послаблюючи угруповання до рішучого моменту, коли воно посиплеться”.

За його словами, йде “вогневе ураження” сил противника.

“Знищили баржу з трьома “Панцирями”, як доповіло наше командування. Це дуже цінна здобич. Вони на баржі ставлять, везуть, і туди прилетіло саме”, – додав радник ОПУ.

Радник Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що на території України вже з’явилися перші мобілізовані громадяни РФ.

Арестович повідомив, що частина росіян уже потрапила до полону ЗСУ.

«Вони вже поповнили підрозділи, які обороняються під Сватово, Лиманом та Куп’янськом. Частина їх загинула, частина вже у полоні. Все дуже швидко. Доля їхня сумна, тому що їм не дають готуватися взагалі», — заявив Арестович.

Раніше вже повідомлялось, що новомобілізовані росіяни вже телефонують на гарячу лінію Головного управління розвідки України і питають, як здатися в український полон.

Також зазначимо, військове керівництво Росії докотилось до того, що хоче залучити до війни проти України першокурсників військово-морської академії імені адмірала Кузнєцова у Санкт-Петербурзі. Батьки першокурсників протестують проти відправки курсантів на війну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Спроби закидати позиції ЗСУ гарматним м’ясом не матимуть успіху, вважає Дмитро Снєгирьов.

300 тисяч росіян, мобілізованих указом Володимира Путіна, мають гарні шанси повернутися з України у вигляді автомобілів “Лада”, тобто як компенсації родинам загиблих військових РФ.

Таку думку висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов на Youtube-каналі ТСН.

Як зауважив експерт, зараз “не Друга світова війна”, тому перемога на фронті не буде вирішуватись за рахунок чисельної переваги особового складу.

“Росіяни можуть застосовувати тактику Жукова років Другої світової – закидати гарматним м’ясом наші передові позиції. Але від Другої світової відмінність полягає в тому, що засоби ураження змінилися. Високотехнологічна зброя на озброєнні ЗСУ вдвічі перевищує російські і радянські зразки. Надані нам РСЗВ HIMARS і САУ PzH-2000, дальність ураження – 85 км, в той час як радянські і російські аналоги – 45 км”, – пояснив Снєгирьов.

За його словами, мобілізованим росіянам “ще треба доїхати до лінії фронту”.

“Заїхали вони, умовно, в Луганську, Донецьку області – їх треба десь розквартирувати. Не кидати ж одразу всю цю масу на лінію фронту. Місця розквартирування стають відомі українській розвідці миттєво. В Луганській області тільки за останню добу накрили чотири місця базування. Уявіть собі – заїхали, умовно, 100 тисяч мобілізованих. Їх розмістили на відстані вогневого ураження ЗСУ. Все це – потенційні “двохсоті” і “трьохсоті”. Вони поїхали назад, не отримавши бойового досвіду, у вигляді “Лад”, “Москвичів” і іншого мотлоху російського автопрому”, – заявив експерт.

Кількість мобілізованих дивним чином співпала з кількістю держзамовлень на випуск того дива техніки під назвою “Москвич” чи то “Лада”.

Дають зрозуміти, що матеріальна компенсація у випадку загибелі вже очікує.