Протягом 7 років жінка морила прийомну дитину голодом, щоб оформити їй інвалідність та отримувати допомогу від держави, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ледь не повбивали дітей! П’яні депутати влаштували перестрілку просто на дитячому святі

За даними слідства, росіянка у 2008 році оформила опіку над дитиною, маючи на меті “нажитися за рахунок державного бюджету”.

Прийомну дитину вона систематично позбавляла необхідного обсягу харчування і давала їй лікарські препарати, щоб “штучно сформувати клінічну картину і симптоматику захворювання шлунково-кишкового тракту”.

У 2010 році дитині, якій на той момент було чотири роки, була оформлена інвалідність, що дає право на одержання допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат.

Щоб зберегти інвалідність (її треба було підтверджувати щорічно), обвинувачена протягом майже семи років продовжувала морити дитину голодом.

За даними слідства, з листопада 2010 року по серпень 2017 роки жінка незаконно отримала різні виплати через інвалідність прийомної дитини на загальну суму в 1,5 мільйона рублів.

Правоохоронні органи завели кримінальну справу про халатність (ч. 1 ст. 293 КК РФ) стосовно посадових осіб органів опіки, які, зокрема, не перевіряли, в яких умовах дитина міститься в прийомній сім’ї.

Жінці пред’явлені звинувачення по ч. 4 ст. 159.2 і п. Б ч. 2 ст. 111 КК РФ (спричинення тяжкої шкоди здоров’ю малолітнього та шахрайство при отриманні виплат).