Ще під час вагітності мамі Варварки повідомили, що її майбутня дитина має ваду серця. Батьки до народження крихітки сподівались, що діагноз хибний. Тож коли Варвара народилась, дитину терміново продіагностували і підтвердили діагноз – Гетеротаксичний синдром,повна атріо-вентикулярна комунікація, збалансована форма.Атрезія легеневої артерії IIIтип.Мальпозиція магістральних судин.Множині великі аорто-легеневі колатералі.Синдром Іве Марка, пише ТСН.

«Лікарі твердили, що такі дітки довго не живуть, давали нам місяць – два на життя. Прогноз був несприятливий через неможливість радикальної корекції та високим ризиком. Повернувшись з лікарні додому я весь час спілкувалась із закордонними клініками і нас погодилися прооперувати в Німеччині», – розповідає мама дівчинки.

Родина всіма силами ухопилась за шанс зберегти життя своїй дитині і  хоча їх попередили про всі ризики, вони погоджуються прийняти їх. Проте на заваді операції стає ще й фінансовий бік ситуації.

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

«Німецький кардіологічний центр Мюнхена виставив нам рахунок 77 677 тисяч євро. На жаль, самим нам не зібрати цю суму, тому звертаємося за допомогою до щирих, небайдужих людей. Операцію потрібно провести поки дитині не виповнився рік. Тож треба встигнути врятувати життя маленької донечки, а зібраних коштів на зараз дуже мало. Ми просим допомогти нам», – просить мама крихітки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7551 1243 1750

Ощадбанк

5167 4910 0382 5170

Вітьман Марія

https://www.facebook.com/groups/1113195458831665/