Боєць Збройних сил України з позивним “Бугор” в одній із битв із російськими окупантами знищив одразу вісім одиниць ворожої техніки: танки, БТР та БМП.  Як повідомили в Міністерстві оборони України, Сергій – уродженець Полтавської області. З перших днів повномасштабного вторгнення він перебував на передовій та захищав Україну від російської агресії. 

Спочатку Бугор стояв на захисті Києва, а коли окупантів удалося вибити з області – вирушив на Харківщину. 

Перший танк Сергій підбив українською “Стугною” на відстані 5,5 кілометрів. Влучним пострілом він урятував від ворожих обстрілів приватні будинки українців. Згодом Бугор встановив свій рекорд, знищивши відразу 8 одиниць російської бронетехніки. 

“Окупанти намагалися здійснити наступ на позиції 80-ї бригади. Вибити наших і зайти до Верхньокам’янки. Якраз того дня я вийшов на позицію замість побратимів. Тоді мені вдалося знищити вісім цілей поспіль… О сьомій ранку почався рух. Спочатку поїхав бронетранспортер, завантажений. Натомість піймав на приціл і знищив БМП, нас почали бити артилерією та “Градами”, а коли перестали, я знову побачив БТР з піхотою. Ось я його і розніс. , Що тіла російських окупантів розліталися так, ніби хтось штани розкидає”, – розповів боєць.  

Після цього до українських позицій наблизились російські танки. Їх не було видно, проте Сергій чув звук двигунів. Згодом один із танків “перегазував” і піднявся пил. У цей момент військовий вирішив діяти. 

“Піднявся дим, і я вирішив вистрілити, орієнтуючись по ньому. Вибух, спалах, зрозумів, що потрапив. І тоді вже полізли танки. Я побачив зброю, яка висунулась і наводилася на наші позиції. Ось і її ляснув. танк, який встиг сховатися у посадку. Але коли він заїхав у розрив між деревами, не стало і його, як потім ще двох танків та вантажівки з боєкомплектом”, – зазначає український захисник.