За даними офіцера місії ОБСЄ, 80% співробітників місії ОБСЄ, які працюють в районі Маріуполя Донецької області, є громадянами Російської Федерації.

Про це повідомив радник міністра оборони з питань обміну полоненими Василь Будік.

Зазвичай, коли ми кудись їдемо, ми готуємо маршрути, десь зупиняємося, розміщуємося з нашою групою, з супроводом, з яким я їжджу. Нас розмістили в готелі "Reikartz", це тризірковий готель у Маріуполі. Так сталося, що ми жили буквально на одному поверсі з так званою місією ОБСЄ. В силу того, що я громадянин Грузії, я познайомився з одним з офіцерів цієї місії, грузином за походженням, який був у цій місії. Я розумію, що зараз підставляю його, але я не можу це не сказати. Він сказав таку фразу, що 80% усіх працівників, які працюють у місії ОБСЄ в секторі "М", в Маріуполі, є росіянами,— заявив Будик.

За його словами, офіцери місії ОБСЄ, які працюють в Маріуполі, — або колишні, або діючі співробітники ФСБ ГРУ.

Радник міністра також відзначив, що вони вкрай агресивно налаштовані до українських військових.

"Більш того, вони передають інформацію про розташування наших військ, буквально полюють за нашими артдивізіонами", – підкреслив радник.

Нагадаємо, спостерігачі ОБСЄ на "загальному" обговоренні з представниками Збройних сил України та Росії повідомили про місце дислокації українських військових під Карлівкою.

 

Джерело: новини 24