1 квітня близько 18:00 Україна та Російська Федерація провели обмін полоненими, унаслідок якого наша країна повернула 86 українських військовослужбовців і військовослужбовиць.

Як повідомив заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко, Українській державі вдалося визволити з путінського полону 86 людей. Серед них –п’ятнадцять жінок, сімдесят один чоловік. Усі вони уже у безпеці.

Як відомо, що це вже другий обмін полоненими між Україною та Росією від початку повномасштабного нападу Російської Федерації 24-го лютого.

Обмін полоненими вдалося провести після переговорів за наказом президента Володимира Зеленського.

Міністерка реінтеграції Ірина Верещук також уже відреагувала на обмін. За її словами, на жаль, є ще ті, хто залишається у полоні в російських окупантів, тому вона звернулася до них.

«Звертаюся до всіх наших, хто ще в полоні: будемо боротися за кожного з вас! Всіх повернемо додому. Тримайтеся», – заявила Верещук.

Керівник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що обмін полоненими став можливим після переговорів у Стамбулі.

Давид Арахамія, який є очільником української делегації на переговорах з Росією, заявив, що саме перемовини в Стамбулі вплинули на успішний обмін полоненими.

«Завдяки досягнутим у Туреччині домовленостям, сьогодні провели успішний обмін полоненими», – заявив Арахамія.

Політик підкреслив, що Україна й далі буде боротися за кожного нашого громадянина.