ветерани

Ветерани Другої світової війни з окупованих територій Донбасу будуть запрошені до Москви на святкування 70-річчя перемоги над нацистською Німеччиною.

Про це розповів заступник голови комітету Держдуми Росії з праці, соціальної політики і справ ветеранів Михайло Моїсеєв, передає російський "Інтерфакс", повідомляє Корупція.інфо

"Ветерани з Донбасу братимуть участь у Параді Перемоги в Москві. Це навіть не обговорюється, оскільки ми єдині", – заявив Моїсеєв.

Він також зазначив, що ветерани війни з Донбасу отримають нагороди від Росії. За його словами, "їм будуть вручені нагородні годинники на зразок таких, як Сталін вручав, і медалі на честь свята Великої Перемоги".

У свою чергу, "народний депутат" терористичної "ДНР" Костянтин Кузьмін повідомив, що приблизне число ветеранів, які будуть запрошені з Донбасу до Москви, складе близько 50 осіб.

До Москви на Парад 9 травня вирушать і кілька ветеранів, які проживають на Луганщині.

"Я вам відкрию невеличку таємницю – у нас за державний рахунок поїде кілька ветеранів, залежно від стану здоров'я, на парад Перемоги в Москву", – повідомив глава самопроголошеної "ЛНР" Ігор Плотницький.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

З так званої “ДНР” намагалися незаконно вивезти понад 6 млн грн готівкою (фото, відео)

«ДНР» привчають любити Україну, вмикаючи гімн

“ДНР” закликає: “Досить кормити Львів!”(ФОТО)

У ДНР вже хочуть перейменувати одну з вулиць Донецька на честь вбитого Бузини

Або «міліція ЛНР», або підвал: у «республіці» почали розшук колишніх міліціонерів

Дочка «головлікаря ЛНР» живе в США

В Ужгороді регіоналівські “перці” побилися “за ЛНР!” (ВІДЕО)