Ірина Горова, колишня дружина Потапа і його колега по продюсерському цеху, останнім часом все частіше стала з’являтися на різноманітних світських заходах і тусовках. Вона також нерідко виводить у світ своїх дітей Андрія і Наташу.

Так, наприклад, в цьому році вона прийшла на весілля свого колишнього чоловіка в красивому білому платті з оголеними плечима. І прийшла не одна, а зі своїм новим коханим бізнесменом Євгеном Артюховим.

Тоді пара абсолютно не соромилася демонструвати свої почуття на публіці і робила це явно не штучно.

Але, з тих пір Ірину та Євгена разом більше ніхто не бачив. Тому точно невідомо, чи пара досі разом, або їх любовні стосунки не склалися.А вчора Ірина, на своїй сторінці в Instagram опублікувала нову фотографію.

На знімку вона відображена в чорній сукні, рукава якої досить об’ємні і приспущені з плечей. Її волосся зібране у хвіст на потилиці, а макіяж виконаний в стилі «смокі». На фото Ірина стоїть в такій позі, що складається враження, ніби її живіт помітно округлився. А може це і не враження, і Ірина дійсно вагітна? Одразу ж виникає запитання від шанувальників, хто батько майбутньої дитини, часом не Потап?