Оксана Марченко – відома українська телеведуча і дружина скандального політика Віктора Медведчука. Незважаючи на те, що жінка вона досить талановита, ставлення до неї в Україні зовсім не позитивне.

Звичайно все це через її благовірного. Варто лиш згадати скандал з участю Марченко у шоу "Танці з зірками".

Останнім часом Оксана все менше з'являється на українських телеекранах. Проте шанувальники пильно слідкують за своєю улюбленицею в Мережі. Марченко активно веде сторінку в Інстаграм і веде власний блог на Ютубі.

Нещодавно у блозі артистки з'явилась нова публікація. Оксана без макіяжу позує у білій сукні у компанії невідомого чоловіка, який ще до всього обнімає її.

З підпису під фото стає зрозуміло, що Марченко на примірці нової сукні, а невідомий чоловік – це її стиліст.

 
 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 

Привет, друзья. От чёрного к белому? Не угадали. Это макет будущего платья… вы даже не представляете, что Тарас Краскин @taraskraskin придумал! И я обещаю, что в этом месяце я непременно надену его на одно знаковое мероприятие и расскажу вам об этом. Как вы думаете, какого оно будет цвета? #оксанамарченко

Публикация от Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

"Привіт, друзі. Від чорного до білого? Не вгадали. Це макет майбутньої сукні … ви навіть не уявляєте, що Тарас Краскін @taraskraskin придумав! І я обіцяю, що в цьому місяці я неодмінно одягну її на один знаковий захід і розповім вам про це. Як ви думаєте, якого воно буде кольору? ", – пише Марченко.

У коментарях шанувальники стали вгадувати, якого ж кольору буде нова сукня Марченко.