Підписане генпрокурором Юрієм Луценком подання на зняття недоторканності з депутата від депутатської групи "Воля народу" Олександра Пономарьова вже зареєстровано в апараті Верховної Ради України, передає Корупція.Інфо

Генпрокурор України Юрій Луценко підписав подання на зняття недоторканності з народного депутата від депутатської групи "Воля народу" Олександра Пономарьова, який 7 лютого в кулуарах Верховної Ради вихопив телефон із рук журналіста Івана Марусенка. Про це повідомила речниця генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook.

"Народний обранець у приміщенні Верховної Ради України перешкоджав роботі журналістів інтернет-видань "Цензор.НЕТ" і "Каменярі-інфо". Своїми умисними діями Пономарьов учинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 171 КК України – "незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, якими він користується у зв'язку зі своєю професійною діяльністю, а так само умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності", – написала вона.

Вона зазначила, що факт учинення нардепом кримінального правопрорушення досить повно підтверджено законно зібраними доказами. Кримінальне провадження розслідувала СБУ.Подання на зняття недоторканності вже зареєстровано в апараті Верховної Ради України.

7 лютого в кулуарах Верховної Ради Пономарьов вихопив телефон із рук журналіста Івана Марусенка. Депутат звинуватив журналіста у підслуховуванні його розмови з нардепом від "Батьківщини" Сергієм Соболєвим. Потім Пономарьов забрав телефон ще в одного журналіста.

Парламентарій почав звинувачувати кореспондентів у провокації і попросив охорону Ради вигнати їх із будівлі.

Популярне: "Знявся в десятках фільмів і серіалів": Померла зірка "Сватів" і "Слуги народу"

"Я не сяду, не переживайте. Ви сядете. Будете відповідати. Я не знаю, де ваш телефон", – сказав Пономарьов, намагаючись забрати у журналіста ще один мобільний телефон.

Після перепалки нардеп повернув кореспондентам телефони.

7 лютого прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо Пономарьова за перешкоджання роботі журналістів.