Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, телеведуча і журналістка Оксана Марченко поділилася в мережі новим відео, на якому позує в коротких шортах і з соколом в руках. Відзначимо, придивившись, можна побачити, що ноги знаменитості вкриті целюлітом. 

Крім цього, варто вказати на той факт, що всі коментарі до публікацій Марченко виключно позитивні. Їй ні разу ніхто не написав кривого слова, і тільки на її сторінці немає хейтерів, що дуже дивно. Цього разу Оксану як завжди закидали приємними словами, захопившись її красою, незважаючи на очевидні недоліки. 

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Мальтийский сокол – известный символ Мальты. По древней легенде, рыцари ордена госпитальеров купили у испанского короля Карла V остров Мальту за 1 сокол. Чтобы выразить свое почтение монарху, в первый год своего пребывания на Мальте рыцари решили послать королю необычную птицу – сокола из золота и драгоценных камней в натуральную величину. Но корабль, который его вёз, потопили пираты. Сейчас говорят, что мальтийскую драгоценную птицу в ХIХ веке покрыли черной эмалью и скрыли всю её ценность и красоту. Мне посчастливилось познакомиться с двумя соколицами. И даже присутствовать при первом полете одной из них! Какая красивая птица. У нее есть удивительная особенность: когда на нее нападает ворон, он обычно хватает сокола сзади за холку. Сокол не сопротивляется, а резко вертикально набирает высоту, пока ворону нечем дышать – это вынуждает его прекратить преследование, и он падает вниз. Крутой лайфхак, как сейчас сказали бы 😂 #оксанамарченко #мальта #malta

Публикация от Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

«Все дуже гармонійно, Оксаночка, на відео: і скелі, і море, і птах, і Ви з чарівною посмішкою! Спасибі Вам, дорога, за Ваші тревел-блоги», «Оксана у вас вже матеріалу на цілу передачу. Ви дуже цікава особистість і знаходите завжди цікаві матеріали, що хочеться дізнатися і побачити. Дякую за вашу роботу !!»,« Прекрасна людина прекрасна у всьому! Це про Вас, Оксаночка! Красива, розумна, з почуттям стилю, знанням англійської мови! А тепер ще й безстрашна приборкувачка птахів! Обожнюю Вас!», – пишуть люди в коментарях.