Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс американської валюти на вівторок, 11 червня 2019 року. Стало відомо, що гривню значно зміцнили – 26,37 за долар, в порівнянні з попереднім банківським днем.

Курс долара Нацбанку на 11 червня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

– 100 доларів США – 2637.5022 гривень;
– 100 євро – 2980.6412 гривень;

Як бачимо за цими показниками, євро впав у ціні на 18 копійок, при цьому вартість долара США з понеділка збільшилася на 22 копійки.

Нагадаємо, радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко пояснив зв’язок між достроковими парламентськими виборами в Україні і кредитом МВФ.

Устенко підкреслив, що проведення дострокових парламентських виборів та формування нової коаліції дозволить Україні досягти підписання нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

“Україна просто зобов’язана зробити все можливе, щоб залишитися в програмі з Міжнародним валютним фондом. Нас чекають великі виплати – і в цьому році, і в наступному, і МВФ потрібен для фінансової стабільності в середньостроковій перспективі… Я бачу ризик – це те, що не було зроблено те, що було обіцяно по антикорупційної порядку денному”, – зазначив Устенко.