Відома артиска Ані Лорак показала себе в домашньому образі під час поїздки в рідну країну

Сьогодні Кароліна вирішила представити в розділі Сторі в Інстаграмі нові фото з відміткою “Київ”, що свідчить про те, що зірка приїхала додому і вже перебуває в місті.

Як правило, Кароліна вважає за краще не показувати особисте життя і рутину в Інстаграм, тільки зрідка публікуючи фото і короткі відео в розділі Сторі. Сьогодні ж Лорак вирішила представити звичне «автомобільне селфі», позуючи з природним макіяжем на обличчі і в звичайному одязі сіро-чорних тонів.

Відзначимо, також, в Києві артистка, схоже, з’явилася не просто так. Кілька днів тому стало відомо, що Кароліна вперше за кілька місяців відпустила до Києва свою дочку Софію.

Весь цей час дитина перебувала з батьком, хоча Соня і вчиться в Москві, схоже вона все одно вирішила поїхати до батька, незважаючи на розпал навчального процесу.

Щасливий батько не може натішитися зустрічі з дитиною і постійно публікує фото в інстаграм-історіях. Однак, схоже, відпочинку Мурата з дитиною настав кінець і Кароліна сьогодні відвезе дитину назад в РФ.

Шанувальники відзначають: “А очі то сяють, рада Мурату”, “Хоч коротке, але возз’єднання найкращої сім’ї”)