Наталя Могилевська поділилася світлиною з відпочинку, на якій позує у компанії чоловіка.

Як і багато інших зірок, Наталія Могилевська вирішила незалишатися в Україні на травневі. Скориставшись вихідними, вона полетіла на відпочинок.

Вибір артистки зупинився на Єгипті, і вже незабаром співачка поділилася першими світлинами з відпустки. І на них вона позувала… з чоловіком! Шанувальники з нетерпінням чекають, коли Наталя потішить їх новиною про свої стосунки, тому і фото сприйняли, як натяк. У коментарях багато почали вітати артистку з початком нових стосунках і намагалися з'ясувати подробиці. Втім, компанію Наталії склав зовсім не коханий, а її хореограф Ігор Яременко. Схоже, навіть на відпочинку співачка відточує свою майстерність.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

План на майские такой: Йога, диета, медитация, а вечером монтаж концерта #Весна. Нас принимают по царски! Отель красивый как настоящий дворец! Ps. Вы не ошиблись. Это Игорь Яременко. Мы наши занятия не прерываем даже в отпуске. Осенью снова в тур. #майские #натальямогилевская #могилевская #ятанцевала #mogilevskaya #люблю #rixosmoments #rixospremiumseagate

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

 

"План на травневі такий: йога, дієта, медитація, а ввечері монтаж концерту # Весна. Нас приймають по-царськи! Готель гарний як справжній палац! Ps. Ви не помилилися. Це Ігор Яременко. Ми наші заняття не переривати навіть у відпустці. восени знову в тур ",  — написала співачка під фото.