У суботу, 8 лютого, в окупованому Росією Сімферополі в салоні автомобіля виявили тіло семирічного хлопчика з множинними пораненнями.

У Сімферополі машина з дитиною була припаркована на вулиці Сельвінського. Біля неї знаходилася жінка без свідомості з ознаками медикаментозного отруєння. Як виявилося, це матір дитини.

«В даний час слідчим відділом по Київському району міста Сімферополя попередньо встановлено, що вранці 8 лютого 40-річна жінка забрала сина у чоловіка, з яким він проживає після розлучення батьків, і повинна була повернути дитину в означений час. Коли ж, ближче до вечора, жінка перестала виходити на зв’язок, родичі забили на сполох », – сказано в повідомленні Слідчого комітету Росії по Криму.

Уточнюється, що на даний момент жінка знаходиться в лікарні. Проти неї порушили кримінальну справу за пунктом «в» частини 2 статті 105 КК Росії – вчинення вбивства малолітнього, який свідомо знаходиться для винного в безпорадному стані.

У Слідкомі повідомили, що в ході огляду місця злочину були вилучені докази, такі, як знаряддя вбивства, а також порожні упаковки від сильнодіючих медичних препаратів. За інформацією прес-служби відомства, в даний час ведуться допити родичів і найближчого кола осіб сім’ї, призначені всі необхідні експертизи.

Ім’я та прізвище жінки не вказані, її коментарі по даній справі також відсутні.