Одіозний український президент-утікач Віктор Янукович надіслав з Росії лист, адресований українцям, передає Корупція.Інфо.

У зверненні скандальний політик, позбавлений звання глави держави, звинуватив чинну владу в здачі Кримського півострова і розстрілі Небесної Сотні. Так-так, ви все правильно прочитали.

Популярне: "Відсидів у ізоляторі лише дві доби з двох років вироку": У СІЗО помер 22-річний хлопець, подробиці інциденту

Лист оприлюднив прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир.

"Оболонським судом було винесено незаконне рішення про завершення судових слухань і переході до дебатів. Це показує, що не дарма в цьому процесі судді були відомі ще до початку розгляду справи і призначили тих, хто погодився прислуговувати своїм господарям – Луценку й Порошенку", – йдеться в заяві Януковича.

На думку втікача, суд дуже поспішає, тому що "правда, сказана свідками в справі, може сильно вплинути на результати дострокових парламентських виборів, на яких Порошенко і його оточення мріють призначити себе переможцями".

До того ж він висловив невдоволення тим, що із заявлених його адвокатами свідків допитали лише двох кримчан і трьох високопоставлених чиновників: екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожару, екс-главу Харківської ОДА Михайла Добкіна і колишнього начальника Генштабу Юрія Ільїна.

"Суд переконався, що показання інших – глави Адміністрації президента Андрія Клюєва, глави СБУ Олександра Якименка, міністра МВС Віталія Захарченка, командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка та інших свідків, остаточно зруйнують сфабриковане звинувачення", – написав Янукович (названі особи є колишніми високопосадовцями і знаходяться в розшуку – ред.).

Крім цього втікач підкреслив, що нинішній режим тримається на брехливих історіях і міфах про "мирний Майдан", про "кривавого диктатора" і "сепаратистів Донбасу".

"А правда в тому, що заради власної влади ці злочинці спочатку самі розстріляли Небесну сотню, потім позбулися непотрібного їм Криму, а потім пролили кров тисяч українців на Донбасі – регіоні, який не визнав їх. Те, що відбувається в країні – агонія нинішнього режиму. Це їх тваринний страх швидкого краху. Вони розуміють, що, втративши владу, вони постануть ні перед судом, а перед гнівом українського народу", – резюмував Янукович.