Скандальна українська телеведуча і журналістка, дружина одіозного політика Віктора Медведчука і кума глави РФ Володимира Путіна Оксана Марченко розповіла про важливу дату.

Так, на її особистій сторінці в «Інстаграм» з’явився новий пост, в якому вона розповіла про день народження сина Богдана. «Сьогодні день народження у одного чудового хлопця! Ти вже виріс, і я вже не можу тебе ось так же міцно обійняти, як твого Цезаря. Але ти знаєш, син, що я люблю тебе нескінченно!», – написала в мережі Марченко.

Зокрема, потрібно відзначити, що на фото, яке знаменитість виклала в мережу, вона обіймає собаку.

«Зі святом, дорога Оксана !! Для мами День народження сина це дуже важливий день! »,« Оксаночка, Вас оточують чудові чоловіки!!! »,« Така позитивна фотка! Супер», «Зі святом, Оксаночка! Діти – це квіти нашого життя!», «Оксаночка! Мої найкращі вітання, Вашому синові і Вам!», «День народження дитини – найбільше свято в житті кожної справжньої жінки, люблячої мами! З Вашим Святом, Оксаночка! Щиро бажаю Вам і Вашому синові насамперед здоров’я – фізичного і душевного», – написали люди в коментарях.

Але багатьох публікація Марченко обурила. Вони згадали про тисячі матерів, які втратили своїх дітей через дії її чоловіка і кума.

“А скільки матерів через вашу зграю осиротіли!”