повітря

Близько 100 мл чистого гірського повітря, укладеного в консервну банку, зможуть купити туристи, відпочиваючі на гірськолижному курорті в селищі Шерегеш Кемеровської області, повідомив агентству «Інтерфакс-Сибір» прес-секретар адміністрації Таштагольского району Валерій Калмиков.


«У продаж надійшли перші екземпляри незвичайної продукції – це «Повітря Гірської Шорії» і «Повітря Азасської печери». Чисте гірське повітря під тиском нагнітається в спеціальні бляшані баночки, схожі на звичні рибні консерви. Вартість однієї такої «консерви» коливається від 200 до 250 рублів ($ 3,3-4 – ред. Tourdream.net) », – сказав В.Калмиков.

«Повітряні» консерви виробляє одне з місцевих підприємств, яке виграло грант у розмірі 300 тис. рублів. Ці гроші були, в тому числі, спрямовані на покупку необхідного обладнання.

Як зазначив В.Калмиков, поки чисте повітря можна буде купити тільки на території самого гірськолижного курорту, проте вже найближчим часом консерви повинні з'явитися в сусідньому Таштаголе, а слідом за ним і в інших містах регіону.

Джерело: Корупція.інфо