Відома українська телеведуча Регіна Тодоренко часто радує шанувальників то душевними визнаннями на сторінці в Instagram, то спільними фотосесіями з чоловіком, російським музикантом Владом Топаловим, а також не поспішаючи розкриває подробиці своїх нових проектів, демонструє свої пригоди та показує всю свою родину.

Як відомо, в грудні Тодоренко вперше стала мамою, набравши при цьому більше 15 кг за вагітність. Після пологів зірка буквально відразу ж взялася за відновлення фігури.

Однак, як заявила сьогодні сама Регіна, вона зіткнулася з новою, досить цікавою проблемою – у її сина почали різатися зубки.
Про те, що цей природний процес став справжнім випробуванням для неї, Регіна заявила в розділі сторіз в Інстаграм. Тодоренко заявила, що хронічно недосипає, а щоб приховати сліди втоми, їй довелося скористатися Instagram-маскою.

“Страшна як атомна війна, бо не спала ж п’ять днів. У нашого сина ріжуть зуби”, – заявила вона на камеру, додавши, що в цей час її чоловікові нормально, адже він спить і йому не потрібна маска-фільтр.

Також молода мама розповіла, що в її родині далеко не все так райдужно, як думають шанувальники. За словами Тодоренко, впоратися з материнством їй досить складно, також, як і справлятися з домашніми справами без допомоги чоловіка, який, як публічна людина мало часу проводить вдома.

Виявилося, що Михайло досі спить в одному ліжку з батьками і не дає їм як слід висипатися.