Снимок

"Я тобі зараз то вікно заб’ю. Я тобі то вікно замурую, що одне, що друге, поняв? Обидва замурую! А ту камеру засуну в одне місце! … Я більше з вами не бавлюся і не панькаюся" 

Про це пише у Facebook Ірина Юзик передає Корупція.Інфо

Так розмовляє забудовник у культурному толерантному (?) Львові на Поповича 6,а з мешканцями цієї вулиці 7.08.15, які знімали на відео роботу екскаватора. І намагається залізти у чуже вікно, і забити його. 

Погрози, які посипалися, коли камеру вимкнули: 

"Якщо ти звідти не підеш по-хорошому, то буде по-поганому. Тобі буде погано. З тобою буде окрема розмова. Зараз приїдуть хлопці, з тобою поговорять". 

Як казав головний архітектор Львова Юліан Чаплінський: люди мають намір будувати, шукають порозуміння з мешканцями. Заява в міліцію звичайно написана, відео додане, але всі ми знаємо як міліція на це реагує. 

В Києві, Ірпіні, Бучі недавно прокотилася хвиля фізичного насиллля над активістами, які протистоять незаконним забудовам. 

Якщо щось трапиться зі мною, моїми рідними чи сусідами, хоч будете знати де шукати. Друзі у ФБ, які представляють владу: може пора звертати увагу на таких людей, які живуть з нами в одному місті, поки щось не станеться, а не вже після? (

Кому не шкода, зробіть репост. Зробимо цього чоловіка відомим, він на це заслуговує. Ім*я, імовірно Валентин Солодовник, фірма – або ТзОВ "Біля цитаделі" або ПП "ВР ЕЛІТ БУД" – перша отримала землю в оренду, друга – декларацію від держархбудінспекції ЛИШЕ на підготовчі роботи)