АТОвець пронесе український прапор по паломницькому шляху "Ель Каміно де Сантьяго" 

Учасник АТО Валерій Ананьєв – десантник та "секс-символ" АТО, через рік після того, як пішов з армії, вирішив пронести український прапор пішки по паломницькому шляху "Ель Каміно де Сантьяго". 

Популярне: "Оце втнула": На зустрічі Порошенка і Лукашенка дівчина оголила груди. Ви би бачили їхні обличчя!

Слід відзначити, що завдяки своїй популярності та розгалуженості цей маршрут справив великий вплив на поширення культурних цінностей в епоху Середньовіччя і входить до числа пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

До осені 2014-го Валерій був контрактником. Коли почалася війна, він міг звільнитися, але залишився. Разом з 25-ю бригадою звільняв Слов'янськ і Жданів, приймав участь у боях за Вуглегірськ, Шахтарськ, Добропілля, Краматорськ, Комунар і Дебальцеве. 

За даними видання, механік-водій БМД дивом вцілів після того, як по його бойовій машині поцілив снаряд з РПГ. Присвятивши ВДВ чимало років, він вирішив звільнитися.

Через півроку після дембелю Валерій пішов з армії, в "Заявлении десантника Валерия Ананьева" пояснював, що хоче бути вільною людиною. Тепер Валерій поставив за мету пройти 1500 кілометрів до однієї з найбільших святинь католицизму – могили апостола Якова на півночі Іспанії, – паломницький шлях "Ель Каміно де Сантьяго"

31 травня, після того як Україна отримала безвіз, він оголосив, що ця подія співпала з його давньою мрією. "Я піду пішки з Парижу через всю Францію, через всю Іспанію до узбережжя атлантичного океану, до мису Фіністера, 1,5 тисячі кілометрів, пішки, один. Йти я буду приблизно два місяці, без знання мови, ночувати буду де доведеться, в монастирях і місцевих готелях. Як і 60% українців, я ніколи не був за кордоном, тому буду знайомитися з Європою сам і показувати вам. 

Ель Каміно де Сантьяго – стародавній паломницький шлях, завдяки якому з'явилося саме поняття пілігрим. Паломники ходять цим маршрутом вже більше тисячі років. В когось релігіозні цілі, в когось філософські, а моя з'явиться, гадаю, протягом цього шляху", – розповів АТОвець. 

11 липня на Майдані всі бажаючі підписали прапор, який Валерій пообіцяв пронести через весь шлях а в кінці подорожі встановити на мисі Фіністера. Варто відзначити, що 28 червня український десантник вже був в Орлеані, де показав монастир, побудований 700 років тому, в якому колись молилась Жанна Д'арк і будинок, в якому вона жила. Також показав кімнату в хостелі, та, вивчивши журнал, заявив, що він єдиний з України і наймолодший чоловік серед тих, які тут зупинялися.