Колишня радниця президента-втікача Віктора Януковича та екс-нардеп від "Партії регіонів" Ганна Герман відзначилась черговою образою на адресу українських захисників, які відстоюють незалежність України у війні на Донбасі.

Образу на адресу українських воїнів Герман вилила в ефірі "112 Каналу", куди її регулярно запрошують.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Спершу вона стала захищати "попередників", що буцімто за Януковича, хоч і армії не було, але й війни також не було.

Зараз у нас війна. Вони беруть дітей цих нещасних туди на війну, діти повертаються у страшному стані, якщо взагалі повертаються живими, і починають вбивати своїх матерів,– заявила екс-регіоналка.

Вона згадала про якийсь випадок, коли АТОвець повернувся з війни і вбив власну матір.

"Ці люди повертаються моральними каліками! Це армія? Ви знаєте, скільки тисяч молодих людей, яких взяли на війну здоровими, повернулись звідти моральними каліками – там вони вбивали чужих матерів, а тут вбивають своїх", – не припиняла нести нісенітниці екс-радниця Януковича.

Її висловлювання прокоментував політолог Олексій Голобуцький в Telegram, написавши, що таким чином Герман “відкрито почала працювати на Кремль”, відкинувши “маскування під проукраїнського діяча”.

“Але ж ці “моральні каліки” на фронті захищають в тому числі і її нікчемне життя. Зате ось в такому вигляді вже всім повинно бути ясно, як вони собі уявляють “примирення і роззброєння”. Це повинна бути просто капітуляція перед Москвою з подальшим судом над усіма захисниками України – адже вони “моральні каліки і вбивці матерів”, – обурився політолог.

Додамо, раніше вона заявила, що не вважає Януковича винним у державній зраді.

"Я не бачила цього листа. Колись я читала в пресі, що такий лист був. Це було відразу після того, як з'явилася в пресі інформація про лист. І я давала як народний депутат свої коментарі. Я казала, що я не вірю, що президент України може кликати війська іншої держави в свою державу. Але якщо він так зробив, то я його підтримати в цьому не можу. Я залишаюся на тих самих позиціях", – сказала Герман.

Крім того, вона заявила, що Янукович також може домогтися визнання незаконним рішення Верховної Ради про його відсторонення з посади, оскільки в момент голосування він перебував на території України.