Колишній доцент СПбГУ Олег Соколов, який зізнався у вбивстві і розчленуванні аспірантки Анастасії Єщенко, написав лист зі слідчого ізолятора. Вчений поскаржився на те, що не може працювати в умовах СІЗО.

Нагадаємо, суд заарештував Соколова до 8 січня. Екс-доцент попросив не поміщати його в ізолятор разом з рецидивістами, а також надати камеру з телевізором. Раніше ЗМІ опублікували відео слідчого експерименту, на якому історик схопив кортик і спробував накласти на себе руки.

Підозрюваний у вбивстві відповів на лист журналіста Костянтина Придибайло, відправлений 21 листопада. Той цікавився, чого не вистачає історику і чим він займається. Сьогодні прийшла відповідь.

«Мені жахливо важко … Але найважче те, що я не можу зараз працювати. Для цього немає умов, адже для роботи потрібно багато книг, архіви і т. д. Але я постараюся все винести. Для мене головне, що я ще потрібен людям. Тільки це мене може підтримати в цей жахливий час … Передайте всім, кого знаю, що мені дуже важливо зараз отримувати такі листи, як ваш», – сказано в листі Соколова, опублікованому виданням« Підйом».

У коментарях під постом журналіста Придибайла, росіяни обурені і вважають, що у такого злочинця як Соколов не повинні бути особливі умови.

Раніше повідомлялося, що Соколову не говорять про звільнення з СПбДУ, щоб зберегти його психоемоційний стан.