Народному депутату Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у розкраданні понад 93 млн грн, обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 млн грн.

Це стало відомо з ухвали Вищого Антикорупційного суду від 2 листопада, оголошена в ході засідання суду.

“У задоволенні клопотання генпрокурора Руслана Рябошапки про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відмовити та застосувати запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 100 млн грн” – йдеться у повідомленні.

Внесення застави можливе на спецрахунок протягом дії ухвали суду – 5 днів.

Також на підозрюваного покладено обов’язки прибувати за вимогою до слідчого детектива чи прокурора до суду, повідомляти про зміну свого місця проживання чи місця роботи, утриматися від спілкування щодо обставин кримінального провадження з громадянами, які фігурують у його справі, здати на зберігання свій паспорт громадянина України та паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд до України, а також носити електронний засіб контролю (браслет).

Ярослав Дубневич прокоментував рішення Вищого антикорсуду щодо запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

“Здивувало, бо рішення судді (про 100 млн – ред.) навіть більше, ніж те, що прокурори просили. Я не знаю, як зможу знайти 100 мільйонів”, – заявив нардеп.

“Якщо я не знайду кошти, то доведеться сидіти в СІЗО”, – додав він та зазначив, що подаватиме апеляцію на рішення ВАСУ.