Нардеп прикував себе наручниками до Заверухи, щоб її звільнили.

Народний депутат Юрій Тимошенко змушений був вдатися до нестандартних дій для звільнення націоналістки Віти Заверухи, яку підозрюють в нападі на АЗС і вбивстві міліціонерів, повідомляє Корупція. Інфо

В Апеляційному суді Києва, який розглядав зміну запобіжного заходу для Віти Заверухи та інших підозрюваних у справі про напад на АЗС, Тимошенко заявив, що бере Заверуху на поруки і попросив суд звільнити її з-під варти.

Під час своєї промови він прикував себе наручниками до дівчини і сказав, що піде з залу суду тільки з нею – або на волю, або в СІЗО.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала заступник керівника центрального інформаційного відділу "Правого сектора" Варвара Черноіваненко.

В результаті суд вирішив залишити Заверуху під вартою на 60 діб. Аналогічне рішення прийнято ще двом підозрюваним – Кошелюку та Романюку, а Мніщенко і Ситника залишили під домашнім арештом.

Як після зазначила Варвара Червоіваненко, Заверуха поклали в лікарню БСП під наглядом народних депутатів.

"Через день пообіцяв бути генпрокурор Юрій Луценко, з яким депутати будуть вести переговори щодо перегляду цієї справи", – підкреслила представник ПС.