Кандидат у президенти, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що після нечесних заяв генпрокурора Юрія Луценка проти її команди, вона не буде з ним спілкуватися. 

Кандидат у президенти, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко мала "особливий добрий пієтет" до нинішнього генпрокурора Юрія Луценка, який повністю втрачено у зв'язку з політичними репресіями проти "Батьківщини". 

Про це Тимошенко заявила в опублікованому 7 березня інтерв'ю проекту KishkiNa шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної.

"Я завжди на нього дивилася як на людину, яка пройшла важкі випробування. Я пам'ятаю, як ми перестукувалися в клітках у Печерському суді і я пам'ятаю, як нас разом кидали в цей "обєз'яннік", який складався з кліток і, вибачте, відкритого туалету. Я думала, що людина, яка пройшла всі ці випробування, ніколи собі не дозволить політичних репресій проти невинних людей", – підкреслила вона.

За словами Тимошенко, Луценко заподіяв їй особистого болю, коли замість того, щоб стати генеральним прокурором, "залишився кумом олігарха".

"Луценко – співучасник політичних репресій. У тому числі і головний організатор політичних репресій, незаконних кримінальних справ, незаконних переслідувань, гучних та пустих заяв. І мені дуже шкода, що так закінчується його політичне життя. Я сподівалася, що Луценко стане арбітром нації, а він, на жаль, впадає в крайнощі – або Сейшели, або тюрма", – заявила вона.

Політик додала, що не буде спілкуватися з Луценком після всього, що він зробив за останні тижні.