МВС

Вчора, 3 березня, у ЗМІ масово поширилась інформація про нібито вбивство працівником міліції волонтера у зоні АТО.

Однак, начальник Головного управління МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін вніс деякі роз’яснення щодо цієї ситуації: так, насправді, після словесного конфлікту на одному із блокпостів в Донецькій області «чоловік у військовій формі» здійснив вистріли із вогнепальної зброї,в результаті чого 1 людина померла, ще 1 – у важкому стані.

Однак, ніхто із постраждалих не був волонтером, передає Корупція.інфо

Як розповідає Аброськін, 17 грудня 2014 року в Артемівський МВ ГУМВС України в Донецькій області ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло повідомлення про те, що на одному з блокпостів в Дніпропетровській області був зупинений автомобіль. 

«У ньому знаходилися двоє молодих людей, жителів Полтавської області, один з них, 1996 року народження з вогнепальним пораненням. Було встановлено, що троє жителів Полтавської області, вночі 16 грудня 2014 на автомобілі виїхали з Полтавської області в Вуглегірськ Донецької області. Вирішили провідати брата одного з бійців батальйону територіальної оборони, який на той період дислокувався в Вуглегірську. На одному з блокпостів Донецькій області їх зупинили люди у військовій формі для перевірки документів. Стався словесний конфлікт. Потім пролунав постріл з автомата. Результат – один з знаходилися в автомобілі загинув на місці, інший – отримав вогнепальне поранення. Третій пасажир вивіз пораненого товариша в Дніпропетровськ», – зазначає начальник управління.

По його словах, розкриттям даного злочину займалися співробітники управління карного розшуку ГУМВС України в Донецькій області.

«Встановлення злочинця, який скоїв вказаний злочин, ускладнювалося тим, що єдиний свідок з боку потерпілих не міг вказати місце події, а другий – перебував у важкому стані в лікарні», – додає Аброськін.

Завдяки копіткій роботі працівників апарату карного розшуку Донецької області було встановлено місце та обставини скоєного злочину, а вже в результаті спільної роботи з підрозділом УВБ УМВС України в Полтавській області було встановлено особу співробітника міліції, причетного до скоєння цього злочину.

Вчора, 3 березня, цей співробітник міліції був затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Кримінальне провадження за вказаною злочину розслідує прокуратура Донецької області.

«Хочу сказати, що потерпілі ніякого відношення до волонтерства не мають», – додав правоохоронець.