За 10 місяців поточного року поліція Донеччини зареєструвала 411 кримінальних правопорушень, які вчинені на тимчасово окупованій території області.

Про це 5 листопада повідомив очільник облуправління Нацполіції В'ячеслав Аброськін, повідомляє Корупція.Інфо

"Найбільша кількість звернень надійшла з Донецька – 257, Горлівка – 53, Макіївка – 36, Дебальцеве – 25, Єнакієве – 17 і Ясинувата – 8", – повідомив він. 

За даними глави облуправління  НП, найбільше мешканці "ДНР" втрачають особисті транспортні засоби внаслідок угонів: у Державтоінспекції зафіксовано 105 таких злочинів.

"Також – крадіжки особистого майна (58) і факти шахрайства (21). Нам відомо про 25 фактів, скоєних на окупованій території, вбивств і 21 випадок викрадення громадян, крім цього, надійшли заяви про 17 інциденти незаконного позбавлення волі. І це тільки офіційні звернення", – повідомив Аброськін. 

"Повної статистики про криміногенну ситуацію у "ДНР" немає. Як кажуть потерпілі, на окупованій території, злочини скоюють і бойовики і "поліцейські", та на себе заяви вони не приймають, іноді навіть загрожують розправою. "ДНР" імітує молоду правову державу, але це тільки імітація. Громадяни, які постраждали у "молодій республіці" від рук злочинців, із заявами звертаються до поліції Донеччини на підконтрольній українській владі території області", – підсумував глава облуправління НП.