Глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Донбасом Леонід Кравчук прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про необхідність амністії для жителів ОРДЛО, на чиїх руках немає крові.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

За словами Кравчука, то що говорив Зеленський є міжнародною позицією.

«Я думаю, те, що говорив Зеленський – міжнародна позиція. Президент використав саме норми міжнародного досвіду. Позиція Зеленського не тільки мені імпонує, у мене точно така ж позиція. Ті, у кого на руках немає крові, повинні бути відповідно «очищені», а ті, у кого є кров, повинні відповідати – це абсолютно нормально », – пояснив він.

При цьому Кравчук підкреслив, що питання амністії «потрібно детально вивчити».

«Ми маємо і гіркий досвід. Коли мова йшла про декомунізацію, часто туди потрапляли люди, які не мають ніякого відношення до декомунізації. Треба уважно вивчати кожну людини, тому що це життя », – сказав глава української делегації ТКГ Донбасом.

Раніше повідомлялося, що Кравчук підтримує ідею Зеленського задати виборцям на місцевих виборах питання про доцільність створення на Донбасі вільної економічної зони.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» і заступник голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади Олександр Качура висловив думку, що місце Вітольда Фокіна в ТКГ по мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі міг би зайняти хтось з членів парламенту.