дебальцево корупція

Не втихають бої за українське місто Дебальцеве. Терористичні угрупування за підтримки армії Росії вже увірвалися в сам районний центр. Нині в Дебальцево йде боротьба не на життя, а на смерть. Про це повідомили з групи «Інформаційний Спротив».

За інформацію «ІС», вранці до Вургелівки прибула свіжа ударна тактична група російсько-терористичних військ та відразу перейшла у наступ на Дебальцеве.

«Ще одна тактична група противника (до двох посилених рот) вдарила по Дебальцеве з північного сходу. Противник ввів у бій всього близько 25 танків, до 35 ББМ за підтримки 3-х артилерійських дивізіонів (всього до 40 гармат ствольної артилерії і 12 установок РСЗВ). В результаті противнику вдалося пробитися в місто і зав'язати у східній і центральній її частинах вуличні бої», – йдеться в повідомленні «Інформаційного Спротиву».

Нині ворог вогнем контролює відрізок шляху між Дебальцеве та Артемівському з висот і перешкоджає підкріпленню дістатися до підрозділів, які обороняються в самому місті.

За інформацією «ІС», до вечора вчорашнього дня українська артилерія завдала вогневі удари по бойових порядків противника в районі Логвиново і схід Дебальцеве.

Джерело: Корупція.інфо