Дебальцеве

Терористи «висунули» із населеного пункту Калиново, Луганської області, 6 бронегруп із піхотним прикриттям. Силовики фіксують їх пересування у бік Дебальцівського плацдарму.

Загалом ситуація у районі Дебальцеве залишається складною, відзначають у групі  «Інформаційний спротив», передає Корупція.інфо

Координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук відзначає, що у зоні конфлікту на Донбасі найбільш напружена ситуація залишається в районі Дебальцевського плацдарму. Терористи продовжують обстріли позицій українських військ у цьому районі із ствольної артилерії і РСЗВ. Також, у «ІС» відзначають спроби прориву у тил українських військ з боку так званої ЛНР.

«З району н. п. Калиново російсько-терористичні війська висунули 6 рейдируючих бронегрупп. Кожна бронегруппа – до 3 танків і 4-5 бойових броньованих машин (ББМ) з піхотним прикриттям. Відзначаються спроби проникнення даних груп у тил українських військ через тактичні розриви в бойових порядках підрозділів, а також нанесення вогневих ударів по окремих позиціях наших військ», – повідомляє Тимчук.